Posted by admin grudzień - 5 - 2010 ADD COMMENTS

Max Cycle jest specjalnie stworzony, aby maksymalizować wydajność i zapewniać doskonałą ochronę w 4-suwowym silniku motocyklowym, ATV i jednostek pływających.

Może być stosowany w silnikach 4-suwowych chłodzonych zarówno powietrzem jak i cieczą.
Jest kompatybilny z mokrym sprzęgłem.
Max Cycle nie zawiera cząstek stałych.

Max Cycle tworzy wysokiej wytrzymałości film smarowy zmniejszający zużycie części trących. Zdjęcie poniżej przedstawia napinacze łańcucha:

/ od lewej: nr. 1 – 2 – 3 /

Każdy napinacz pochodzi z silnika V-Twin American, wymontowane po przebiegu 10 000 mil.

Napinacz nr.1 pochodzi z silnika, w którym stosowany był olej mineralny, napinacz nr.2 był częścią silnika, w którym zastosowano olej syntetyczny, zaś napinacz nr.3 został wymontowany z silnika, w którym stosowano olej Royal Purple po początkowym okresie docierania 1500 mil. Różnica w zużyciu jest ogromna.

Max Cycle zapewnia niezrównaną ochronę przed zużyciem, poprzez  jego niebywałą odporność na ścinanie i utlenianie. Wyprodukowany z syntetycznych olejów bazowych z dodatkiem opatentowanego pakietu Synerlec, Max Cycle znacznie zmniejsza zużycie silnika, w tym pierścieni, cylindrów i łożysk. Olejowy film na stałe przylega do powierzchni metali, tak aby na starcie silnika zapewnić natychmiastową ochronę.

http://www.royalpurple.waw.pl//HLIC/f28b1e399e74f6b8ebd4aaab78c025b7.jpg

Cena 89zł za kwartę (0,946 litra)

 

http://www.royalpurple.waw.pl/HLIC/82dff9be881b2ddd21940f692ad7a989.jpg

Tags : , , , , Oleje Motocyklowe

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.